Ogłoszenie z dnia 16.01.2020r.

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Goleniowie,  zatrudni w Dziale Sieci pracownika na stanowisko:

ELEKTROMONTER AKP.  – AUTOMATYK

Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją oraz dostawę ciepła na potrzeby ogrzewania, wentylacji oraz ciepłej wody użytkowej w obrębie miasta Goleniów.

  1. Zakres obowiązków:
  • wykonywanie prac elektroenergetycznych,

  • diagnostyka awarii instalacji elektrycznych, automatyki przemysłowej oraz ich usuwanie,

  • nadzór nad prawidłowym działaniem instalacji elektrycznych i automatyki przemysłowej, związanych z eksploatacją urządzeń ciepłowniczych sieci węzłów oraz ciepłowni,

  • eksploatacja urządzeń związanych z nadzorem pracy systemów monitorujących urządzenia ciepłownicze.

  1. Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie techniczne – zasadnicze zawodowe, wskazane średnie

  • świadectwo kwalifikacyjne SEP,

  • doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku,

  • samodzielność w pracy,

  • odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • chęć uczenia się, rozwoju, podnoszenia kwalifikacji,

  • znajomość zagadnień IT,

  • prawo jazdy kat. B

  1. Firma oferuje:

  • umowę na czas nieokreślony, po zatrudnieniu na okres 3 miesięcy,

  • ciekawą ambitną pracę,

  • wymiar czasu 8 godz./40 godz. tygodniowo,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • przyjazną atmosferę w pracy

  1. Wymagane dokumenty:
  • CV.

  • Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.

  • Dokumenty potwierdzające wymagane kwalifikacje (kopie).

  • Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji.

  1. Termin i miejsce składania dokumentów:
  • Dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie opisanej: „Nabór na stanowisko Elektromonter akp. – Automatyk” – osobiście lub listem poleconym do dnia 15.02.2020 r. na adres: Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o., 72-100 Goleniów, ul. Maszewska 18 lub przesłać w formie elektronicznej na adres sekretariat@pec.goleniow.pl

  1. Inne informacje:

  • Oferty złożone po terminie lub niespełniające wymagań nie będą rozpatrywane.

  • Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone.

  • Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 91 418 28 41

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Osoba do kontaktu: Halina Szymańska tel. 91 418 28 41